GoDaddy Investor

GoDaddy Investor, dünyanın kalınlık önemli harekât bölgesi adı kayıt kuruluşu GoDaddy ile domain (yüzölçümü adı) yatırımcıları amacıyla geliştirilmiş boş yaklaşık domain fiyat teklifi (açık artırma) uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip zeki telefon ve tabletlerde kullanılabilen GoDaddy Yatırımcı uygulaması tamamen tekrar tekrar yeniden Dünya’nın en ağır ikincil el harekât bölgesi adlarına kalıp olabilirsiniz.

Kullanma üzerinde apaçık artırmaya yeni başlayan bodrum girişi adlarını sürdürme edebilir, apaçık artırmadaki yüzölçümü adlarını gözetim listenize alabilir ve süresi içi doldurulmuş bölge adlarına hareket verebilirsiniz.

Ortada artırmaları tam zamanlı monitörleme özelliği -li acil kadar gösteren uygulama satın edinmek istediğiniz yüzölçümü namına kaç kişinin önerge verdiğini, en fazla teklifin ne çok olduğunu görmenize imkan tanıdığı benzer, bütün bodrum girişi adı için deklarasyon geçmişini görüntülemenizi keza sağlıyor.

Push Notification yani Açıklama özelliğine da sahip çıkan GoDaddy Investor, ihalesini devam ettiğiniz harekât bölgesi adının fiyat teklifi süresi bitmeden başta acele biraz şekilde akıllı olmanıza keza faaliyet alanı sağlıyor.

Ama bir domain yatırımcısı iseniz bu uygulamayı kullanarak GoDaddy sistemindeki hep deklarasyon işlemlerinizi şüphesiz gerçekleştirebilirsiniz.

GoDaddy Investor indir

, GoDaddy Investor cephile.com iken sizler icin inceledik. anlam kısmından kullanma talimatları alabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*