Google Nik Collection 1.2.11 indir

Çok uğraşmadan ilgi çekici fotoğraflar oluşturun.

Google Nik Collection, fotoğraflarınız üzerinde profesyonel manada düzenleme gerçekleştirmek istediğinizde kullanabileceğiniz bedava bir program. Içinde amatör kullanıcılar için fazlasıyla gereksiz filtre, efekt, düzenleme aracı içeren program Google ’ın imzasını taşıdığından Türkçe lisan seçeneğiyle geliyor.

Google ’ın profesyonel kullanıcıların zevkine sunduğu resim düzenleme programı Nik Collection ’daki araçları kullanarak fotoğraflarınız birer sanat eserine dönüştürmeniz mümkün.

Windows bilgisayarınıza parasız indirip direkt kullanabileceğiniz programda eski fotoğraflara özlem duyanlar için yapılmış 10 farklı vasıta kombinasyonu sunan Analog Efex Pro, detaylara önem sağlayan ve renklerle oynamayı tercih edenler için Color Efex Pro, siyah beyaz fotoğraf severler için 20 popüler film türü içeren Silver Efex Pro, duygulu düzenleme gerektiren fotoğraflarda detaylara inmeyi kolaylaştıran Viveza, resimde kaybolan bölümleri öne içeri almamak için birebir HDR Efex Pro, gösterme keskinleştirme seçenekleriyle teferruatları ön proje çıkartmanıza destekçi olacak Sharpener Pro ve fotoğrafınızda istenmeyen noktacıkları sihirli biçimde ortadan kaldıran Dfine almak üzere 7 tane araç bulunuyor.

, Google Nik Collection 1.2.11 indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*