Google Play Durduruldu – Google Play Yanıt Vermiyor Hatası

Google Play Durduruldu – Google Play Yanıt Vermiyor Hatası birçok android cihazda görülebilen ve sıkça karşılaşılan sistematik bir hatadır. Bu hata ile uygulama indirirken veya bir anda durduk yere önünüze ekranınıza gelebilmektedir dolayısıyla işlemleriniz yarıda kalabilmektedir.

 

Google Play Durduruldu – Google Play Yanıt Vermiyor Hatası Kesin çözüm ü olarak format atmak en anlamlı işlemdir. Ancaksistem yedekleme veye veri yedekleme gibi bir çok teferruatı aşabilmek için sizlere sunacağımız basit ve etkili yöntemi sunuyoruz.

Öncelikle telefonunuzun ayarlar kısmından uygulamalar alanına girmeniz gerekiyor. Ardından uygulamalar dan Google Play uygulamasını bularak içine girmeniz gerekmektedir.

Girdiğiniz alandan ise “Verileri Temizle” ve “Önbelleği Temizle” butonlarına basarak Google Play uygulamasını bi nevi sıfırlamış oluyoruz.

Format Atma ktansa bu yöntemi deneyerek google play hatası nı çözümlemiş olabilirsiniz. Ayrıca uygulama bir süre sonra yine aynı hataları vermeye başlarsa bu defa kesinlikle format atmanız gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*