Half-Life Blue Shift FULL APK – Android için Half-Life Blue Shift

Half-Life Blue Shift Android FULL APK, siteden aldığım istekler arasında yer alan benimde eskiden bilgisayarda severek oynadığım klasik ama mükemmel bir oyun olan Half-Life Blue Shift sizlere sunmak istiyorum. Bildiğiniz üzere daha önceden Android için Counter Strike 1.6 paylaşmıştım aynı emülatör mantığıyla çalışan aksiyon, macera ve FPS tarzını sevenlere fazlasıyla hitap edeceğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Yapımcılığını 2001 yılında Sierra Entertainment stüdyosu üstlenmiştir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile deneyler yapılan bir tesis içinde oluşan kazadan sonra hayatta kalma ve kurtulma mücadelenizdir. Efsanevi Half-Life levyesi, farklı ekipmanlar, zorlu düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Half-Life: Blue Shift Play Store’da bulunmamaktadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Half-Life Blue Shift FULL APK

Kurulumu

Half-Life Blue Shift SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “xash” ve cihazımızın ana dizinine atalım.

Half-Life Blue Shift FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blue-Shift Launcher uygulamasını açalım ve Launch Blue-Shift! butonuna basalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

BİLGİ : Ana dizin : sd kartınızın veya telefon hafızasının (telefonunuz hangisini kullanıyorsa) onun ilk dizinidir yani dosya yöneticisine girdiğinizde karşınıza çıkan ilk yerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*