Hitman Sniper v1.7.91444 MOD APK – PARA HİLELİ

Hitman Sniper v1.7.91444 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum keskin nişancılık oyunlarını seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SQUARE ENIX Ltd stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız keskin nişancı karakteri ile bulunduğunuz bölümlerde hedefleri etkisiz hale getirerek görevleri tamamlamaktır. Hitman Sniper içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli, birçok silahın kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini çıkarabilir, tüm düşmanlarınızı kolayca avlayabilirsiniz. Geniş oyun evreni, farklı silahlar, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Hitman Sniper v1.7.91444 sürümünde yeni ekipmanlar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman Sniper Play Store’da 80.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hitman: Sniper MOD APK (SON SÜRÜM)

KURULUMU

Hitman Sniper v1.7.91444 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman Sniper v1.7.91444 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper v1.7.91444 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para harcamalarında paranız azalmaz daima artar.

Hitman Sniper v1.7.91444 silah hile apk : oyun içindeki birçok silahın kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*