Hotel Transylvania 2 1.1.51 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciReliance Big Entertainment
Sürüm:1.1.51
Kategori:Hileli Oyunlar / Macera Oyunları
Boyut:31.3 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBHotel Transylvania 2, filmi için geliştirilen bir otel kurma oyunudur. Animasyon filminde olduğu gibi oyunda da konu aslında tamamen aynı. sadece filmde siz kurulu bir düzende olan oteli görüyorsunuz ancak bu oyunda kendi otelinizi kendiniz inşa edeceksiniz. Filmde görebileceğiniz bir çok kahramanı bu oyunda da görmeniz fazlasıyla mümkün. Türkçe dil desteği olması oyunu daha başarılı bir hale getirebilirdi ancak kısa sürede alışıyorsunuz. Tabii kuracağınız bu otel tek binadan ibaret değil yegenler, aynı zamanda bir çok binayı bir araya getirerek devasa büyüklükte bir yaşam alanı yaratıyorsunuz.

Siz alanınızı ve kurduğunuz otel düzenini geliştirdikçe seviye olarak atlıyorsunuz ve daha büyük binaları, yapıtları dikmeye hak kazanıyorsunuz. Grafikleri iyi seviyede olan ve ses efektleri de tatmin edici bir şekilde sunulmuş olan bu oyunda sıkılmak pek mümkün değil çünkü sürekli yeni şeyler yapıyorsunuz, siz kendinizi geliştirdikçe oyun da size daha keyifli bir ortam sunuyor. Hileli mod ile bir çok binayı siz de kolayca inşa edin!Hotel Transylvania 2 1.1.51 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir
Hotel Transylvania 2 1.1.51 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir
Hotel Transylvania 2 1.1.51 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir
Hotel Transylvania 2 1.1.51 Para ve Elmas Hileli Mod Apk indir
Hotel Transylvania 2 1.1.51 Orjinal Apk indir – (31.1 MB)
Hotel Transylvania 2 1.1.51 Hileli Mod Apk indir – (31.3 MB)
Hotel Transylvania 2 1.1.51 OBB indir – (84.8 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Hotel Transylvania 2 1.1.51 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.reliancegames.hoteltran2 klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*