Infinite Flight Simulator v18.04.0 MOD APK – Tüm Uçaklar Açık

Infinite Flight Simulator v18.04.0 FULL APK, uçak simülasyon oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Flying Development stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölümlerde uçuşlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Infinite Flight Simulator içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm uçak ve bölümleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, binlerce kilometreye denk gelen bölgelerde uçuş yapabilirsiniz. Farklı modellerde uçaklar, uzun uçuşlar, onlarca bölge ve dahası sizleri bekliyor. Infinite Flight Simulator v18.04.0 sürümünde yeni uçaklar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Infinite Flight Simulator Play Store’da 22.99TL’dir 52.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Infinite Flight Simulator FULL APK

KURULUMU

Infinite Flight Simulator v18.04.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Infinite Flight Simulator 18.04.0 uçak hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli uçaklar kullanıma açıktır, tek yapmanız gereken uçağı seçip “Download” butonuna basmaktır.

Infinite Flight Simulator 18.04.0 bölüm hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli bölümler kullanıma açıktır, tek yapmanız gereken bölümü seçip “Download” butonuna basmaktır.

NOT : uçak ve bölümleri açabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*