İngilizce Türkçe Sözlük

Android işletim sistemine sahip zeki telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir İngilizce-Türkçe sözlük uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız Bravolol göre hazırlanan İngilizce Türkçe Sözlük uygulamasını deneyebilirsiniz.

Bilhassa İngilizce öğrenmek isteyen veya İngilizce’sini geliştirmek isteyen tüm kullanıcıların ihtiyaç duydukları en yararlı uygulamalardan biri olan İngilizce Türkçe Sözlük ile dil eğitiminizi mobil cihazlarınız yardımıyla gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri doğru en iyi İngilizce-Türkçe sözlük uygulamaları arasında yer alan İngilizce Türkçe Sözlük, seri arama özelliği ve içerisinde bulundurduğu binlerce sözlükle dikkat çekmektedir.

İngilizce’yi en iyi ve verimli şekilde öğrenmenize ihtimal sağlayacak olan bu uygulamaya mutlaka cebinizde bulundurmanızı nasihat ediyorum.

İngilizce Türkçe Sözlük Özellikleri:

200 binden artı kelime ve derhal arama özelliği Daha iyi anlamanız için örnek cümleler Sesli telaffuz Imlâ önerileri Geçmiş kayıtlarınızı görüntüleme Hem İngilizce ayrıca de Türkçe arama Sosyal ağlar üstünde paylaşım imkanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*