Injustice Gods Among Us v2.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Injustice Gods Among Us v2.16 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve dövüş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Warner Bros stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü karakterler ile bulunduğunuz arena içinde rakibinizle dövüşerek galip gelmeye çalışmaktır. Injustice Gods Among Us içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız stamina hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterleri satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı yenebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, güçlü rakipler, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Injustice Gods Among Us v2.16 sürümünde yeni karakterler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.  Injustice Gods Among Us Play Store’da 2.360.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

INJUSTİCE GODS AMONG US V2.16 MOD APK

(ADRENO) Injustice Gods Among Us v2.16 MOD APK İNDİR – 33MB

(MALI) Injustice Gods Among Us v2.16 MOD APK İNDİR – 33MB

(POWERVR) Injustice Gods Among Us v2.16 MOD APK İNDİR – 33MB

INJUSTİCE GODS AMONG US V2.16 SD DATA

(ADRENO) Injustice Gods Among Us v2.16 SD DATA İNDİR – 1.32GB

(MALI) Injustice Gods Among Us v2.16 SD DATA İNDİR – 2.23GB

(POWERVR) Injustice Gods Among Us v2.16 SD DATA İNDİR – 1.21GB

KURULUMU

Injustice Gods Among Us v2.16 SD DATA kısmından cihazınıza uygun olan SD DATA dosyasını indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.injustice” ve android/obb klasörüne atalım.

Injustice Gods Among Us v2.16 APK kısmından cihazınıza uygun olan APK dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : cihazınıza uygun olan APK ve SD DATA dosyalarını indirmezseniz oyun bozuk açılabilir ekran problemleri oluşabilir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Injustice Gods Among Us 2.16 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir eğitim bölümünden sonra dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Injustice Gods Among Us 2.16 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir eğitim bölümünden sonra dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

UYARI

INJUSTİCE GODS AMONG US oyunu farklı GPU birimleri için farklı APK ve SD DATA dosyaları olarak oluşturulmuştur.

Kurduğunuz oyun GPU ile uyumlu olmazsa ekran siyah veya beyaz olabilir bu yüzden doğru APK ve SD DATA dosyasını kullanmak zorundasınız.

Aşağıya belirli ve çok kullanılan cihazların GPU birimlerini ekliyorum.

LG G2 – ADRENOLG G3 – ADRENOLG G4 – ADRENOLG G5 – ADRENOSAMSUNG GALAXY S4 – POWERVRSAMSUNG GALAXY S5 – ADRENO veya MALISAMSUNG GALAXY S6 – MALISAMSUNG GALAXY S7 –  ADRENO veya MALIHTC One M8 – ADRENOHTC One M9 – ADRENOSONY XPERIA Z3 – ADRENOSONY XPERIA Z2 – ADRENOASUS ZENFONE 5 – POWERVRASUS ZENFONE 6 – POWERVRLG NEXUS 5 – ADRENOSamsung Galaxy Tab 3 – POWERVR

Yukarıda yazmadığım cihaz modelleri için internette araştırma yaparak GPU modelini bulabilirsiniz.

örn : lg g5 gpu model

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*