JYDGE v1.2.0.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

JYDGE v1.2.0.4 FULL APK, aksiyon, FPS ve bolca çatışmanın olduğu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü 10tons Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız Yargıç Dredd karakteri ile bulunduğunuz karmaşık kaos ortamında düşmanlarınızı yok etmek, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. JYDGE STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip silahlar, bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, yok etmeniz gereken yüzlerce düşman, kurtarmanız gereken rehineler ve dahası sizleri bekliyor. JYDGE v1.2.0.4 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. JYDGE Play Store’da 32.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

JYDGE v1.2.0.4 FULL APK İNDİR – 34MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

JYDGE v1.2.0.4 SD DATA İNDİR – 217MB

Kurulumu

JYDGE v1.2.0.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.the10tons.jydge” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

JYDGE v1.2.0.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*