Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager uygulaması ile iOS cihazlarınız boyunca kullandığınız arkadaş canlısı çırçır makinesi, e-zırh ve küme şifrelerinizi yalnız yerde toplayarak yalnız anahtar sözcük ile saklamanıza kapsam sağlayan dalgalı kullanıma efendi bazı anahtar sözcük yöneticisi uygulamasıdır.

Günlük hayatımızda eğlenceli tuzak hesaplarımız olsun, e-örgü zırh hesaplarımız olsun yoksa sahil hesaplarımız olsun her biri göre yer belirleme bilgileri ve şifre ile nehir ağzı yapıyoruz ve tüm hesabımızın şifresini aklımızda tutmamız epeyce güç oluyor. Kullanıcıları bu zahmetten dindirmek ve güvenliğini sağlamak amacı beraber geliştirilmiş olan Kaspersky Password Manager uygulaması ile bütün hesaplarınızın şifrelerini bir yerde ve sade sizin belirleyeceğiniz master anahtar sözcük ile saklayabilirsiniz.

Uygulamanın boş sürümü sadece 15 şifreye öyle ambar imkanı sunuyor. Daha fazlasına etmek karşı alıştırma içi satın teslim alma ile uygulamanızı yükseltebilirsiniz.

Tüm duruşma açma bilgileriniz, saygın notlarınız, şahıs bilgileri bir yerde saklama ve master şifre ile kaybetmeme imkanı sunan Kaspersky Password Manager parolaları birdenbire fazla alet aralarında sekronize etme ve mobil uygulamalardaki kullanıcı adı ve şifre alanını ve web sitelerindeki formları kendi kendine olan gibi doldurma yeteneğine sahiptir.

Türkçe lisan desteği, bayağı sade ve uyanık amma arayüz birlikte yeni başlayan Kaspersky Password Manager uygulamasını şüphesiz denemelisiniz.

Kaspersky Password Manager indir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*