Kpss 60 Puanla Atanabilecek Yerler | 2017

Kpss 60 Puanla Atanabilecek Yerler, bir çok atama bekleyen vatandaş için büyük bir yer edindiğini hepimiz biliyoruz. Kpss 2016 ile atanabilme umudu besleyen 5 milyon aday sınava girdi. Sınavda istatistik olarak 1 milyon başarılı aday bulunuyor. Çoğu vatandaşın 60 Puan üstü aldığı gözlemledik. Herkesin aklında artık birçok soru bulunuyor. 60 puanlar nereye atabilirim 60 puanla atanabilirmiyim gibi bir çok soru bulunuyor.

Devlet personel başkanlığı her gün bir çok ilan yayınlamakta ve bir çoğu kpss istemeden atama yapmaktadır. Kpss’siz atama yapılan yerlerde genellikle mülakat ve kura şeklinde kadrolama yapılmaktadır. Devlet Personel Başkanlığı tüm ilanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

İşkur ilede bir çok ilan yayınlanmaktadır. Bu ilanlardan kendinize göre olana başvurabilir kura, mülakat veya kpss şeklinde atamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sürekli olarak personel alım sitelerini takip etmek oluyor. İşKur tüm ilanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bazı kurumlarda kpss ile başvuru alınmaktadır. Taban puan kpss 70 paun alanlar ın başvurabileceği ilanlar genellikle gardiyanlık, kætiplik gibi meslekler başta olmak üzere bu alanlara başvurular alınmaktadır. Böylelikle kpss den 70 aldın atanabilirmiyim sorularınada cevap bulduğumuzu düşünüyoruz.

Sadece iyi bir puan almanız atamanızı sağlamamaktadır. İlanları takip etmenizde gerekmektedir. Takipte kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*