Last Battleground Survival v1.10.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Last Battleground Survival v1.10.0 HIZLI KOŞMA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve hayatta kalma temalı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Elex firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz ada içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Last Battleground Survival içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani hızlı koşma hileli, ateş ederken geri tepmeme hileli olarak sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, kolayca galip gelebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, uzun süren silahlı çatışmalar, takımınız, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Last Battleground Survival v1.10.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılış olup, robotlara yeni görünüm hazırlanmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Battleground Survival Play Store’da 340.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

HİLEYE KARŞI SUNUCU ÜZERİNDEN ÖNLEM ALINDI HOCALARIM, bu yüzden linki kaldırıyorum.

Kurulumu

Last Battleground Survival v1.10.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Battleground Survival 1.10.0 hızlı koşma hile apk : oyun içinde eğilme butonuna basıp yürürseniz çok hızlı ilerlersiniz.

Last Battleground Survival 1.10.0 sekmeme hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, mermileriniz sekmez, tek bir noktaya gider.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*