League of Stickman v1.3.1 MOD APK – PARA HİLELİ

League of Stickman v1.3.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını mobil platformun yeni stüdyolarından birisi olan DreamSky üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz iki karakter ile bulunduğunuz bölümdeki tüm yaratıkları öldürüp bir sonraki bölüme geçmektir. League of Stickman içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri satın alabilir istediğiniz kadar geliştirebilirsiniz, tüm eşyalara sahip olabilir düşmanlarınızın korkulu rüyası haline gelebilirsiniz. Kullanılabilir farklı karakter sınıfları, güçlü bölüm sonu yaratıkları ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. League of Stickman Play Store’da 16.000’den fazla indirilmiştir fiyatı 0.37TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

League of Stickman v1.3.1 MOD APK İNDİR – 50MB

Kurulumu

League of Stickman v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

League of Stickman 1.3.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz. Paranız azalmaz.

League of Stickman 1.3.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz. Elmas miktarınız azalmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*