Maleficent Free Fall 4.9.1 Can Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciDisney
Sürüm:4.9.1
Kategori:Hileli Oyunlar / Beceri Oyunları
Boyut:33.6 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBMaleficent Free Fall, aynı renkte taşları eşleştireceğiniz bir oyundur. Aslında buna bir nevi Maleficent filminin oyunu diyebiliriz. Disney imzasını taşıması zaten kalitesini fazlasıyla belli ediyor ancak ben yinede oyunu size kısaca tanıtacağım. Eğer Maleficent filmini izlediyseniz oyunu çok daha iyi anlayabileceksiniz fakat izlemediyseniz de çok eğleneceğinize eminim. Yine bir cisim eşleştirme mantığını taşıyan Maleficent Free Fall oyununda ilginç bir macera sizi bekliyor. Oyunun konsepti benzerindeki oyunlardaki gibi sevimli şekilde değil filmde olduğu gibi mistik bir şekilde yansıtılmış. Bu da bana göre oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor çünkü aynı tipteki oyunlardan biraz olsun sıkılmıştık.

Oyundaki eşleştirme mantığını eminim bir çoğunuz biliyor fakat bilmeyenler için anlatmamız gerekirse Maleficent Free Fall’de aynı renkteki ve tipteki taşları yan yana dizerek ortada bulunan taşları azaltıyorsunuz. Bir birleşim yaratabilmeniz için en az 3 taşı yan yana getirmeniz gerekiyor. Amacınız size verilen hamle sayısını tüketmeden bölümü yüksek puanla bitirmek oluyor. Kısa sürede müptelası olacağınız bu oyunun hileli versiyonunu sizden indirin yegenlerim!Maleficent Free Fall 4.9.1 Can Hileli Mod Apk indir
Maleficent Free Fall 4.9.1 Can Hileli Mod Apk indir
Maleficent Free Fall 4.9.1 Can Hileli Mod Apk indir
Maleficent Free Fall 4.9.1 Can Hileli Mod Apk indir
Maleficent Free Fall 4.9.1 Orjinal Apk indir – (33.6 MB)
Maleficent Free Fall 4.9.1 Hileli Mod Apk indir – (33.6 MB)
Maleficent Free Fall 4.9.1 OBB indir – (141.1 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para ve elmas hileli modda oynamak için önce Maleficent Free Fall 4.9.1 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.disney.maleficent_goo klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*