Migros Salla Kazan | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Son Eklenenler Migros Salla Kazan

Migros Salla Kazan

Alışveriş çılgınlıının devam ettiği şu günlerde size çok iyi bir uygulamadan bahsedeceğiz

Migros Salla Kazan;

14 Kasım 2016 itibariyle Migros Salla Kazan Başladı; CP-Çıtırım kampanyası var.

Salla kazan kampanyasının başladığını gördüğümüz zaman android uygulamamızdan bildirim gönderiyoruz. Bildirim gelmesi için uygulamadaki bildirim ayarlarınızdan “İndirim ve Fırsatlar”ın altındaki “Moneyclub” sekmesinin açık olması gerekmektedir.

Salla Kazan Nedir?

Migros mobil uygulamasının  içinde olan salla kazan kampanyası dönem dönem başlıyor ve kendi belirledikleri ürüne siz telefonu sallayınca belli bir yüzde indirim veriyor. Çıkan bu yüzde indirim o ürünü alırken kasada otomatik düşüyor.  Yüzde yüz indirim de şansınıza düşebiliyor ve o ürünü ücretsiz alıyorsunuz. Tek yapmanız gereken telefonunuza Migros: Güncel Kampanya Fırsat uygulamasını yüklemek ve money club kart veya money club visa kartınızı uygulamaya tanımlamak. İlgili uygulamaları en alttaki resimden cihazınıza göre (ios ise appstore, androidse google play) indirebilirsiniz.

migros-magazam

salla-kazan

 


Migros marketlerindeki kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak, Salla Kazan ile indirim kazanmak, tam bana göre diyebileceğiniz fırsatlar.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN:

googlePlayLink

appStoreLink

 

Alışveriş alışkanlıklarınıza özel belirlenen, Tam Bana Göre diyeceğiniz fırsatları, Money puan kazandıran güncel indirimleri, Migroskop kampanyalarını ve promosyonlarını markete gitmeden online takip edebilir ve Money Club Kart’ınız ile size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir