Modern Strike Online v1.12 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Modern Strike Online v1.12 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Game development ltd stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içindeki tüm düşmanlarınızı öldürerek bölümü birinci olarak bitirmektir. Modern Strike Online içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınızın korkulu rüyası olabilir, tam anlamıyla öfkenizi kusabilirsiniz… Onlarca farklı ekipman, güçlü silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor… Modern Strike Online çok oyunculu yani multiplayer olduğu için dünyanın dört bir yanından rakipler sizi bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Modern Strike Online Play Store’da 37.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Modern Strike Online MOD APK (SON SÜRÜM)

Kurulumu

Modern Strike Online v1.12 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gamedevltd.modernstrike” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Modern Strike Online v1.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Strike Online v1.12 merm hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi mermi harcayabilirsiniz, mermi miktarınız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*