MORTAL KOMBAT v2.0.1 MOD APK – YETENEK HİLELİ

MORTAL KOMBAT v2.0.1 YETENEK HİLELİ APK, aksiyon, kıyasıya mücadele ve dövüş türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Warner Bros stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan rakiplerinizi etkisiz hale getirmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Mortal Kombat içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani seri özel yetenek kullanma hileli, rakipler atak yapmama hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterlerinizi maksimum seviyede kullanabilir, savaş alanının yenilmez takımlarını yönetebilirsiniz. Zorlu savaşlar, özel yeteneklere sahip karakterler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. MORTAL KOMBAT v2.0.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup oyun içi gecikmeler giderilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. MORTAL KOMBAT Play Store’da 3.400.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

MORTAL KOMBAT v2.0.1 MOD APK İNDİR – 38MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

MORTAL KOMBAT v2.0.1 SD DATA İNDİR – 868MB

KURULUMU

MORTAL KOMBAT v2.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.mkx” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yok siz oluşturun)

MORTAL KOMBAT v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mortal Kombat yetenek hile apk : oyun içinde seri olarak özel yetenek kullanabilirsiniz.

Mortal Kombat can hile apk : oyun içinde rakipleriniz size atak yapmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*