Mortal Kombat X Mega Hileli Apk v1.11.2

Mortal Kombat X  Mega Hileli Apk sayesinde oyunun sınırsız bir şekilde keyfini çıkartın Mortal Kombat X NetherRealm Studios tarafından üretilen ve Warner Bros.tarafından yayınlanan bir dövüş video oyunudur. mortal kombat x hile, mortal kombat x apk indir me işlemi yazımızın devamında:

Mortal Kombat serisinin 10. ana video oyunudur ve 14 Nisan 2015 tarihinde Xbox One  Microsoft Windows, PlayStation 4, ve için yayınlandı. NetherRealm Studio’nun mobil takımı iOS ve Android cihazlar için versiyonunu geliştirdi. Xbox 360 ve PlayStation 3 içinde bir versiyon geliştirildi ama sonunda iptal edildi çünkü NetherRealm bir Mortal Kombat oyununun beklenen kaliteyi son sürümlerde bu başarıyı yakalayamadı. Oyunun Karakterleri ise herbiri birbirinden efsanevi.

Mortal Kombat X Mega Hileli Apk v1.11.2 – MORTAL KOMBAT X’teki heyecanlı acımasız savaşlara tanık olun !
Bu eğlenceli tahsil kartındaki büyük büyük savaş, gelecek nesil oyunların gücünü kendi cihazınızda yaşayacaksınız.

En iyi savaşçıların kritikliği MORTAL KOMBAT X (MOD, Souls / Koins / Kilitsiz ) hileli mod ile  mücadele ettikleri bir takım seçip , gezegenin çoğunda arena turnuvasında kendinizi test edin.

Mortal Kombat x Oynamak İçin 5 Neden

1.  Mortal Kombat X over-the-top, visseral mücadele yaşayın! Bu görsel çığır mücadele ve kart toplama oyunu ile mobil ve tablet nesil oyun gücünü getirin. Mortal Kombat savaşçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya ve dünyanın en büyük dövüş turnuvasında kendinizi kanıtlamak.

2. BRUTAL 3 h 3 KOMBAT Mortal Kombat savaşçıları kendi takımınızı oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırıları ve güçlü eserler kazanmak için savaşa onlara yol.

3. Savasşçı Kadrosu Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac, ve diğerleri gibi Mortal Kombat gazileri toplayın. Bu tür böcek gibi D’Vorah, ateşli Cassie Cage, kana susamış Kotal Khan ve gizemli Kung Jin olarak Mortal Kombat için yeni eklemeler keşfedin. Bırakarak çene X-ışınları ve ölümleri Mortal Kombat X üst hamle üzerine bu doğru bağırsaklarında yumruk, çarpıcı grafik ile mobil markasını Ölümler ve X-Işınları getiriyor.

4. DİĞER OYUNCULAR İL REKABET YAPIN Faction Wars, oyuncular diğer oyuncu takım meşgul bir online rekabet modda diğer oyuncular ile rekabet. Haftalık ödüller kazanmak için kendi hizip en afiş kadar sıralayın. SUMMON ALLIES savaşa senin Ally olmak diğer oyuncular bulun. Bir kombatant ve ödünç düşmanlarına karşı kararlı bir darbe.

5. OYUNUN TÜM KİLİTLERİ AÇIK yun ve Klassic Kitana ve Adaletsizlik Scorpion gibi ultra nadir karakterler de dahil olmak üzere Mortal Kombat X konsol sürümü için özel ödülleri, kilidini. Konsol sürümü oynarken yanı sıra mobil ödülleri kilidini açar.

Mortal Kombat X Mega Hileli Apk v1.11.2 Oyununa ait görsel ve videolar

Oyunun Gözde Karakterlerinden Scorpion

Mortal Kombat x mega hile görsel
Mortal Kombat x mega hile Scorpion

Mortal Kombat x Fatalty Görüntüsü

Mortal Kombat x mega hile görsel
Mortal Kombat x mega hile Diğer Karakterler
Mortal Kombat x mega hile görsel
Mortal Kombat x mega hile görsel

Mortal Kombat x Oyununa ait resmi video

Mortal Kombat X Mega Hileli Apk v1.11.2  (MOD, Souls/Koins/Unlocked) 1.11.2.apk

İNDİR (27 MB)

Download (OBB) version 1.11.2.zip

İNDİR (1,3 GB)

Oyunun Kurulumu

ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız. (Play Store linki : MKX)

MORTAL KOMBAT X V1.11.0 SD DATA DOSYALARI bölümünden cihazınıza uygun olan SD DATA dosyasını indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.mkx” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yok siz oluşturun) Bu işlem için Super File Manager Kullanabilirsiniz.

MORTAL KOMBAT X V1.11.0 MOD APK DOSYALARI bölümünden cihazınıza uygun olan APK dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mortal Kombat X para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda para miktarına bakmanız yeterlidir.

Mortal Kombat X souls hile apk : oyuna giriş yaptığınızda souls miktarına bakmanız yeterlidir.

Mortal Kombat X koins hile apk : oyuna giriş yaptığınızda koins miktarına bakmanız yeterlidir.

Mortal Kombat X karakter hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm karakterler kullanıma açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İYİ EĞLENCELER OYUN 1GB RAM Üstü Cihazlarda Daha Stabil Çalışmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*