N1 indir

Çapraz platform destekli açık kaynak mail programı N1 ile tanışın.

N1, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz açık kaynak mail programı. Gmail, Yahoo, iCloud, Microsoft Exhange ve IMAP ile rahat çalışan e-posta istemcisi kapalı sistemleri sevmeyen, geliştirmeye yönelik incelemeler yapan kullanıcılar için epey bir ideal.

Windows, MAC ve Linux sistemlerde çalışan çapraz platform destekli e-mail istemcisi N1, yaygın şekilde kullanılan bütün e-posta servisleriyle srunsuz şekilde çalışıyor ve kurulumu yoğun şekilde pratik. Açılış ekranında kullandığınız e-posta servisini ve panel seçiminizi (tek ve çift panel görünümü seçenekleriniz içinde) yapıyorsunuz. Hesap detaylarınızı girdikten daha sonra montaj adımına geçiyorsunuz. Türkçe dil seçeneği mevcut değil fakat kurulum her seviyede kullanıcının rahatlıkla yapabileceği şekilde yapılmış.

Çevrimdışı modda alıştırma, çoklu hesap desteği, seri yanıt verme, masaüstü kısayolları, bildirim, tam ekran modu gibi azami gereklilik duyulan özelliklerin tümünü sahip olan N1, açık kaynak kodlu olmasıyla herkese hitap etmiyor. Şayet kapalı sistemlere karşı meydana çıkan, programların geliştirilme evrelerinde katkıda bulunmak için can atan bir kullanıcı iseniz N1 ’i kullanın.

, N1 indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*