PES 2019 Pro Evolution Soccer v2.9.0 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

PES 2019 Pro Evolution Soccer v2.9.0 FULL APK, futbol oyunlarını seven hocalarımın uzun zamandır beklediği yapıcılığını ünlü KONAMI stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir spor oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübü ve oyuncular ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. PES 2019 Pro Evolution Soccer henüz tamamen sunulmadığı için erken erişim olarak ekliyorum bu sayede birçok kullanıcıdan önce oyuna giriş yapabilir, golleri rakibinizin kalesine yollayabilir maçların keyfini çıkarabilirsiniz. Kulübünüz, takım işler, transferler, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü futbolcular parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PES 2019 Pro Evolution Soccer Play Store’da henüz herkes için yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme : PES 19 için artık BETA süreci bitmiştir, sunucular kapanmıştır, herhangi bir güncelleme olursa sunacağım. (11.10.2018)

Kurulumu

PES 2019 Pro Evolution Soccer v2.9.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “jp.konami.pes19cbt” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

PES 2019 Pro Evolution Soccer v2.9.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*