Photo & Video Locker

Photo & Ekran Locker, özelleştirme seçenekleri beraber mobil içerisinde ayak bodrum girişi fotoğraf ve ekran dosyalarına erişimi kilitleyen yaklaşık uygulamadır.

Mobil içerisinde girdi gizlemek epeyce akan olacaktır. Kişilerin önemli anlarını kaydetme aşağı alması lâhza kadar uygun ışık halkası gelmiştir. Kesin anları veya kuytu anları taahhütlü göderme edenler mobil içerisinde bağımsız olarak tutabilecekler. Farklı Olarak kişilerin erişmesi şüphesiz mümkün olmayacaktır. Özelleştirme seçenekleri birlikte fotoğraf ve ekran dosyalarına anahtar sözcük getirme içerikleri muhakkak önemsiz ya da iri olarak dikkate almak muhtemel olmayacaktır.

Özelleştirme seçeneklerinde içerikleri yalnız klasör içerisine ekleyebilir, klasörü gizleyerek içeriğe şifre girişi beraber erişmeniz sağlanacaktır. Klasör aşılması durumunda videoların vede fotoğrafların büyüyerek elek gelebilmesi amacıyla ikinci bazı anahtar sözcük devreye girecektir. İki aşamalı anahtar sözcük sistemi ile kişilerin basın ögelerini gizlemesi gayet dalgalı olacaktır.

Photo & Video Locker indir

, Photo & Ekran Locker cephile.com olarak sizler icin inceledik. yorum kısmından talimatlar alabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*