Plants vs Zombies 2 Apk + MOD (Tam Hileli) + Data v5.7.1 Android

Plants vs Zombies 2 Apk + MOD (Tam Hileli) + Data v5.7.1 Android apk’in son sürümünü ücretsiz indirin. Bitkiler vs Zombies ™ 2, android için uyumludur
Google Play’de “2013 En İyi Oyunları” Koleksiyonu

30 yılı aşkın oyun ödülü ile hit aksiyon-strateji macerasına devam edin. Zombilerin lejyonlarını zamanın başlangıcından gün sonuna kadar karşılayın, selamlayın ve yenilgiye uğratın. Güçlü bitkilerden oluşan bir ordu hazırlayın, Onları Bitki Yiyeceği ile süper şarj edin ve savunmalarınızı beyninizi korumak için inanılmaz yollarla çalıştırın.

Bu uygulama, uygulama içi satın alma işlemleri sunar. Uygulama içi satın alma işlemini, cihaz ayarlarınızı kullanarak kısıtlayabilirsiniz.

100 Milyon İndirme – Bu uygulama 100 milyondan fazla genel indirime sahip.

Kazanan: E3’teki En İyi Mobil Oyun – Oyun Bilgilendirici
Kazanan: En İyi Mobil Oyun 2013 – Mashable
Kazanan: 2013 Yılının Oyunu – Oynatmaya Slayt

Oyun Özellikleri

YENİ BİTKİLER! YENİ Zombi!
Yangın Peashooter, Biber-pult, Bonk Choy, Lazer Fasulye, Bezelye fıstığı ve dikenli Homing Thistle ile tanışın: Zamanla çimleri savunacak güçlü yeni bitkilerden sadece birkaçı. Troglobite, Swashbuckler Zombie, Chicken Wrangler Zombie, Jetpack Zombi, Sihirbaz Zombi, Denizkızı Imp ve Weasel Hoarder gibi düzinelerce yeni zombi ile başparmak-eksik ayak parmağınızı kullanın – hepsinin en zombi!

BEYİNİNİ KORUMAK İÇİN ŞAŞIRTICI YOLLAR
Her seviye için akıllıca bitkiler seçin ve kazanan stratejinizi çizin. Bitkilerinizi en çok ihtiyaç duyduğunuzda şarj etmek için kullanın. Basit dokunmatik kumandalarla parmaklarınızı kullanarak dondurma, fiske vurma ve zondan zombi koparın.

Vazoplakada Çatlamak
Bitkiler vs Zombies’den # 1 mini oyun olan Vasebreaker’da bitmeyen zombi dalgalarını yen. Butterizer, X-Ray vazo vizyonu ve daha fazlası gibi şut güçlendiricilerini kullanın.

ZEN BAHÇENİNİZİ KİLİTLENMEYİNİZ
Lomba kazanmak için zombi savaşın, sonra kendi Zen Bahçenizde bitki toplayın. Dikkatli bir şekilde eğin ve çiçeklenme yerinizde ekstra BOOM ile ödüllendirin.

BAK! ZOMBOT TUSKMASTER 10,000 BC!
Her yeni dünyanın sonunda Zomboss’u kullanın. En iyi savunmalarına meydan okumak için tasarlanmış bir dizi şeytani buluşlarla o sizi arıyor!

ALIŞVERİŞİN YENİ DÜZEYLERİ
Piramit Of Doom, Ölü Adamın Ganimeti, Big Bad Butte, Yarından Terör, Arthur’un Mücadelesi, Tiki Torch-er ve Icebound Battleground gibi ultra-zorlu sonsuz seviyelerin kilidini açın.

SEYAHAT LOGU İLE DAHA FAZLA KEŞFEDİN
Sıradaki yere nereden gideceklerini mi düşünüyorsun? Sizin için oluşturulan heyecan verici Görevlere katılmak için Seyahat Günlüğünüze danışın. Görevleri tamamlayın ve puan kazanın ve ödül kazanın.

APK İNDİRPlants vs Zombies 2 Apk + MOD (Tam Hileli) + Data v5.7.1 Android İNDİR

OBB’sini indir

 

NASIL KURULUR

  1. Plants vs. Zombies™ 2 Eski Sürüm varsa kaldırınız (IF INSTALLED)
  2. Yukardaki linkten Plants vs. Zombies™ 2 Mod Apk indirin. ÇALIŞTIRAYIN ŞİMDİLİK
  3. Ardından OBB dosyasını indirin ve   sdcard0/Android/Obb  bölümüne atınız
  4. Cihazınızı uçak moduna alınız (wifi ve 3g yi kapatınız). ardından oyunu çalıştırınız İyi Eğlenceler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*