Plants vs Zombies 2 v5.1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Plants vs Zombies 2 v5.1.1 MEGA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES stüdyosunun üstlendiği benim severek oynadığım mükemmel bir oyundur. Amacınız sahibi olduğunuz evi bitkileri kullanarak zombilerin saldırılarından korumaktır. Plants vs Zombies 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm bölgeler ve bitkiler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez bitki kalelerine sahip olabilirsiniz… Tehlikeli zombi akınları, korumanız gereken bir ev, güçlü bitkiler ve dahası sizleri bekliyor… Plants vs Zombies 2 v5.1.1 sürümünde yaz geceleri teması hakimdir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Plants vs. Zombies 2 MOD APK

Kurulum

Plants vs Zombies 2 v5.1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ea.game.pvz2_row” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Plants vs Zombies 2 v5.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plants vs Zombies 2 5.1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Plants vs Zombies 2 5.1.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Plants vs Zombies 2 5.1.1 çiçek hile apk : oyuna giriş yaptığınızda çiçeklerin tamamı açıktır. (Kiwibeast + Aloe) dahildir.

UYARI : oyuna kayıtlı olan profil üzerinden devam edin, yeni profil oluşturursanız hile aktif olmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyuna giriş yaparken internet bağlantınızı kapatın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*