Plants vs Zombies 2 v6.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Plants vs Zombies 2 v6.2.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi, duyduğum yapımcılığını ünlü ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız bitkiler ile evinizi zombi baskınından korumak, düşmanlarınızı yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Plants vs Zombies 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm bölümlerin kilidi açık, tüm bitkilerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombileri yok edebilirsiniz. Keyifli oyun yapısı, onlarca görev, bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor. Plants vs Zombies 2 v6.2.1 sürümünde yeni eşyalar, bitkiler, bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır.  Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Plants vs Zombies 2 Play Store’da 4.950.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Plants vs. Zombies 2 MOD APK

Kurulumu

UYARI : oyuna giriş yaparken internet bağlantınızı kapatın aksi halde hilede sorun olabilir.

Plants vs Zombies 2 v6.2.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ea.game.pvz2_row” ve android/obb klasörüne atalım.

Plants vs Zombies 2 v6.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım. (çift kurulum yapacaktır)

Plants vs Zombies 2 6.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Plants vs Zombies 2 6.2.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyuna kayıtlı olan profil üzerinden devam edin, yeni profil oluşturursanız hile aktif olmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*