Prison Architect: Mobile 2.0.3 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciParadox Interactive
Sürüm:2.0.3
Kategori:Hileli Oyunlar / Simülasyon Oyunları
Boyut:37.7 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBPrison Architect: Mobile, hapishaneyi daha iyi bir hale getirmeye çalışacağınız simülasyon oyunudur. Ortada söz konusu bir hapishane oyunu varsa herkesin aklına gelecek olan ilk şey bu hapishaneden kaçıştır. Ancak bu oyunda görevler tahmin ettiğiniz gibi değil, Prison Architect: Mobile’de hapishanenin her şeyini siz yöneteceksiniz. Hapishanedeki mahkumlara da iş imkanı tanıyacaksınız ve onların burada daha iyi vakit geçirmesini sağlamak için çeşitli spor salonları, aktivite alanları inşa edeceksiniz.

Tabii amacınız sadece bir şeyler inşa etmek değil, buranın yönetimi size ait olduğu için güvenlik gibi önemli bir faktörü de kontrol etmeniz gerekiyor. İşe gardiyanlar alacaksınız ve güvenlik mekanizmasının en iyi şekilde çalışması için kendi isteğinize göre bir düzen kuracaksınız. Oyun gerçekten çok detaylı bir şekilde hazırlanmış, sürekli yeni şeyler keşfedeceğiniz için sıkılacağınızı sanmıyorum. Ben size para hileli mod verdiğim için istediğiniz her şeyi çok daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz, iyi eğlenceler yegenlerim!Prison Architect: Mobile 2.0.3 Para Hileli Mod Apk indir
Prison Architect: Mobile 2.0.3 Para Hileli Mod Apk indir
Prison Architect: Mobile 2.0.3 Para Hileli Mod Apk indir
Prison Architect: Mobile 2.0.3 Para Hileli Mod Apk indir
Prison Architect: Mobile 2.0.3 Orjinal Apk indir – (25.6 MB)
Prison Architect: Mobile 2.0.3 Hileli Mod Apk indir – (37.7 MB)
Prison Architect: Mobile 2.0.3 OBB indir – (244.6 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Kilitler açık hileli modda oynamak için önce Prison Architect: Mobile 2.0.3 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.paradoxplaza.prisonarchitect klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*