Pro Evolution Soccer 2017 v0.9.0 FULL APK – RESMİ PES 2017

Pro Evolution Soccer 2017 v0.9.0 FULL APK, futbol oyunlarını seven hocalarım için birçok platformda vazgeçilmez bir oyun olan yapımcılığını dünyaca ünlü KONAMI stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir futbol oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollayarak galip olarak ayrılmaktır. Bildiğiniz üzere daha önceden PES 2017 sitemizde paylaşmıştım bir süre sonra Konami beta sürümü kapadığı için “CODE 20” hatası vermeye başlamıştı. Oyun şuanda resmi olarak Google Play Store giriş yaptı ancak Android 5.0+ bir sistem gereksinimi var bu yüzden MOD APK yani Android 4.0+ üzeri cihazlarda çalışabilir şekilde sunuyorum. Bitmek bilmeyen maçlar, dünyaca ünlü takım-futbolcu-stadyum ve dahası sizleri bekliyor… Geniş oyun evreni, farklı modlar ve dahası sizleri bekliyor… Pro Evolution Soccer 2017 v0.9.0 sürümünde resmi olarak duyurulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller parmak hareketleriyle sağlanmaktadır. Pro Evolution Soccer 2017 henüz Play Store’da sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Pro Evolution Soccer 2017 FULL APK (SON SÜRÜM)

KURULUMU

Pro Evolution Soccer 2017 v0.9.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “jp.konami.pesam” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Pro Evolution Soccer 2017 v0.9.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : “CODE 20” hatası almamak için cihazınızın saat ayarları kısmından “OTOMATİK TARİH ve SAAT” özelliğini seçmeniz gereklidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyun bazı cihazlarda ilk maçtan sonra “CODE 20” hatası verebilir, sorunsuz oynadığım cihazlarda mevcuttur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*