Punch Club v1.11 MOD APK – PARA HİLELİ

Punch Club v1.11 PARA HİLELİ APK, mobil dünyanın standart oyunlarından sıkılmışsanız yapımcılığını TinyBuild stüdyosunun üstlendiği Android platformuna Steam üzerinden geçmiş olan Punch Club kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız kontrol ettiğiniz intikam almak isteyen dövüşçü karakter ile bir nevi yaşam simülasyonu oynamaktır. Punch Club içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, dilediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Punch Club oyununda hikaye kahramanımızın tüm ailesinin karanlık insanlar tarafından öldürülmesi ile başlıyor. Bitmek bilmeyen sokak dövüşleri, turnuvalar, gelişmiş özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Punch Club Play Store’da 8.72TL’dir 2.280’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Punch Club v1.11 MOD APK İNDİR – 77MB

Kurulumu

Punch Club v1.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Punch Club 1.11 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Punch Club 1.11 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : sınırsız şekilde para ve altın harcayabilmek için satın alacağınız ögeden daha çok miktarda para-altınınız olmak zorundadır harcadıkça maddi birimleriniz arttığı için ilerleyen aşamalarda daha pahalı ögeleri de satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*