Razer Cortex 7.0.135.11872 indir

Razer Cortex Gamecaster ile oyunlarda videolar çekebilir, ekran görüntüsü alabilir ve videolarınızı paylaşabilirsiniz

Razer Cortex kullanıcılara oyun videosu çekme ve oyun performansı artırma meselesi için kolay bir çözüm sunan bir ekran kayıt programı şekilde tanımlanabilir.

Oyun ekipmanlarıyla tanıdığımız Razer firması tarafından geliştirilmiş ve kullanıcılara bedava şekilde sunulan bu ekran kayıt programının avantajı size depolama alanınız el verdiğince uzun videolar çekebilme imkanı verebilmesi. Olağan oyun video tescil araçlarının deneme sürümleri kullanıcılara dikkat çekici limitler sunuyor. Bu limitler video süresini kısıtlama ve videolara watermark ekleme halinde karşımıza çıkıyor. Razer Cortex Gamecaster ile 720p çözünürlükte saniyede 30 kare hızıyla zaman kısıtlaması yapılmaksızın ve videolarınıza watermark eklenmeden oyunlarınızdaki görüntüleri kaydedebiliyorsunuz. Razer Cortex Gamecaster 1080p video kaydı da yapabiliyor; ama bu çözünürlükte programın parasız versiyonunda videolara watermark da ekleniyor.

Razer Cortex ‘in bir öteki avantajı video çekerken oyun performansınızı düşürmemesi. Razer Cortex ile bir yana video çekerken diğer yandan akıcı bir biçimde oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz. Kullanıcılara oyun hızlandırma konusunda da yardımcı olan program bilgisayarınızda geri planda çalışan işlemleri denetleyerek gereksiz olanları sonlandırıyor ve RAM gibi kaynaklarınızı yalnızca oyunlara ayırmanıza destekçi olmakta. Bu sayede oyunlardaki takılmaları engelleyebiliyorsunuz.

Razer Cortex Gamecaster oyun yayını yapma konusu için da pratik bir çözüm. Programın bu özelliğinden faydalanarak tek tıklamayla YouTube, Twitch ya da Azubu benzeri kanallar üstünde diri yayınınızı başlatabilirsiniz. Bu yayınlarda kendi web kamerası görüntünüzü de videolara ekleyebiliyorsunuz.

Razer Cortex Gamecaster bir oyunlarda ekran görüntüsü alma aracı şekilde da kullanabilirsiniz. Programın bir öteki kullanım kolaylığına sahip yönü de oyun kayıt dosyalarınızı ve oyunlarda kullandığınız add-on benzeri modları bulut hesabınızda yedeklemesi ve herhangi bir bilgisayarda basitçe bu kayıt dosyalarına ve kişiselleştirilmiş ayarlara erişmenize müsade vermesi.

, Razer Cortex 7.0.135.11872 indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*