Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciVivid Games S.A.
Sürüm:1.8.6
Kategori:Hileli Oyunlar / Dövüş Oyunları
Boyut:34.9 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBReal Boxing 2 ROCKY, efsaneleşmiş Rocky karakterini yöneteceğiniz boks oyunudur. Yetişkin yaşa gelip boks kategorisinde sanırım Rocky karakterini tanımayan yoktur. Oyun çok detaylı ve eğlenceli bir şekilde geliştirilmiş. Bu nedenle eğer dövüş oyunlarını seviyorsanız bu oyundan sıkılacağınızı pek sanmıyorum tam aksine saatler boyunca vaktinizi bunla geçireceğinizi düşünüyorum. Oyundaki amacınız iyi bir boksör yetiştirmek ve bu boksörün maçlarda derece alarak ilerlemesini sağlamak. Karakteriniz her zaman aynı gibi görünse bile tıpkı normal bir boksör gibi tecrübe kazandıkça daha gelişmiş bir hale geliyor yani yine aynı karakteri yönlendirseniz bile ilk maç ile ilerleyen maçlardaki durumunuz aynı olmuyor.

Sizler Rocky’i yönetecek ve onun maçlarda her zaman kazanmasını sağlayacaksınız. Başlangıçta kontroller sizin için karmaşık ya da zor görünebilir fakat bir kaç maç sonunda nasıl atak ve savunma yapacağınızı çok iyi öğreniyorsunuz. Real Boxing’in ilk oyununa göre üzerine çok fazla şey eklenmiş. Oyundaki kaliteyi giriş yaptıktan hemen sonra fark edebiliyorsunuz. Eğer mobil cihazınızda bir bilgisayar oyunu kalitesinde yapımları oynamak istiyorsanız bu oyunu mutlaka indirmeli ve yüklemelisiniz!Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 Para Hileli Mod Apk indir
Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 Para Hileli Mod Apk indir
Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 Para Hileli Mod Apk indir
Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 Para Hileli Mod Apk indir
Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 Orjinal Apk indir – (35 MB)
Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 Hileli Mod Apk indir – (34.9 MB)
Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 DATA indir – (203.8 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Real Boxing 2 ROCKY 1.8.6 DATA dosyasını indirerek içinden çıkan com.vividgames.realboxing2 klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/data/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*