Real Boxing v2.4.3 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ

Real Boxing v2.4.3 PARA HİLELİ APK, boks oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Vivid Games S.A. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ringde rakibinize karşı yumruk mücadelesi yapmak ve galip gelmeye çalışmaktır. Real Boxing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız altın hileli, sınırsız para hileli, vip yani premium hileli olarak sunuyorum bu sayede karakteriniz için dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen mücadeleler, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Real Boxing v2.4.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyunun 6.yıl etkinlikleri vardır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Real Boxing Play Store’da 475.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Real Boxing MOD APK

Kurulumu

Real Boxing v2.4.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.vividgames.realboxing” android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Boxing v2.4.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Boxing 2.4.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Boxing 2.4.3 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Real Boxing 2.4.3 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda vip yani premium olarak başlarsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*