Real Steel WRB v16.16.329 MOD APK – PARA HİLELİ

Real Steel World Robot Boxing v16.16.329 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler sonucu ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Reliance Big Entertainment stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Teknoloji ve dövüş tarzının birlikte harmanlandığı oyunumuzu aksiyon, macera ve yumruk atmayı sevenlerin kesinlikle denemelerini öneriyorum. Real Steel World Robot Boxing içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz robotu satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Amacınız sahip olduğunuz robot ile sizinle dövüşmek isteyen robotu bir güzel dövmektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Real Steel World Robot Boxing Play Store’da 1.400.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Real Steel WRB MOD APK

Kurulumu

Real Steel WRB v16.16.329 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Steel WRB v16.16.329 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz. Paranız azalmaz daima artar.

Real Steel WRB v16.16.329 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz. Altınınız azalmaz daima artar.

UYARI : satın alma işlemlerini yaparken önce düşük fiyatlı robot ve ögeleri satın alıp para ve altınınızı arttırmanız gerekiyor. Aksi halde pahalı birimleri satın alamazsınız.

UYARI : Oyuna ilk giriş için aktif internet bağlantısı gereklidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*