Reporter 2 v1.00.01 FULL APK – TAM SÜRÜM

Reporter 2 v1.00.01 FULL APK, korku, gerilim ve macera tarzını seven hocalarımın yakından takip ettiği bir seri olan yapımcılığını AGaming+ stüdyosunun üstlendiği Android platformuna ikinci oyunu ile giriş yapan mükemmel bir yapımdır. Amacınız kontrolünü sağladığınız muhabir karakteri ile bulunduğunuz terkedilmiş hastanede gizemli olayları çözmek, ürkütücü ortamlarda ilerleyerek kaçmaya çalışmak ve rüyanızda gördüğünüz çocuğu bulmaya çalışmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, garip olaylar, tehlikeli yaratıklar, karmaşık bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. İlk oyuna göre fazlasıyla detaylı, gerçekçi olduğunu söyleyebilirim. Kameranız, gördüğünüz hayaller, farklı anlardan kesitler, peşine düştüğünüz ufak bir çocuk ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Reporter 2 Play Store’da 2.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Reporter 2 v1.00.01 FULL APK İNDİR – 25MB

Reporter 2 v1.00.01 SD DATA İNDİR – 435MB

Kurulumu

Reporter 2 v1.00.01 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.reporterii” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Reporter 2 v1.00.01 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyunu kurup oynayabilmek için Android 5.0 ve üzeri sistem gereklidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*