SHU 2.0.1

En yüksek çözünürlükte ekran görüntüsü alın.

Bu Ürünü Satın Alanların anında ekran görüntüsü alıp paylaşmasını verici başvuru formu SHU, bir milyardan çok olan oyuncu topluluğuna karşın yeni bir sürümü olan SHU ’yu yayınladı. Yazılım, 4K çözünürlük desteği vermenin yanında ayrıca son meydana çıkan oyunları tam ekran modunda oynarken dahi kusursuz bir biçimde çalışabiliyor. SHU, bütün ekran görüntülerini bulut tabanına kaydedip, 0.ÜÇ saniyegibi kısa bir sürede bağlantı oluşturur. Görüntüler herhangi bir zamanda üzerlerine metin ekleyerek yahut belirtilmiş bölümleri flu yapmak bu gibi basit görsel dokunuşlar yaparak düzenlenebiliyor, ancak saklamak dilediğiniz bilgiler için aşırı kullanım kolaylığına sahip olmakta. Bir De, kullanıcılar ekran görüntülerini şifreyle koruma altına alabilir ve ne zamana değin yayında kalacağına karar verebilir. Kullanıcılar ekran görüntülerinin istatistiklerine de istediği süre göz atabilmekte.

Uygulamanın birincil sürümü ÜÇ yıl önce yayınlanmıştı ve sadece temel özelliklere sahip olmasına karşın, güvenilirliği ve basitliği sayesinde çok sayıda kullanıcıyı içerisinde barındırıyor. 65,000 ’den çok insanın her gün uygulamayı kullanması çok fazla etkileyici sebebi ise yapımcılar pazarlama ve reklam için bir kuruş dahi harcamadı. Oyunculara karşın bir sürüm yapma fikri, oyuncuların gerçek ihtiyaçlarını karşıladığı için geldi.

Programı bilgisayarınıza parasız şekilde kurduktan sonra program oyunlara girdiğinizde otomatik şekilde çalışıyor. Arzuladığınız aniden Ctrl + Shift + F tuşuna bastıktan sonradan ekran görüntünüz bulut sunucuya kaydediliyor ve oyundan çıktıktan sonradan programın panosunda görünüyor. Bunun ardından gene programın arasında bulunan düzenleme seçenekleriyle, istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

SHU 2.0.1 cephile.com şekilde sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*