Shutdown PC 2.5.4 apk indir | Android ve iOS Oyun Hileleri
home Editör Seçimi Shutdown PC 2.5.4 apk indir

Shutdown PC 2.5.4 apk indir

Gelişmiş özellikleri ile PC’nizin nafile çalışmasını önleyen pratik bir program.

Shutdown PC, Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınızı keza istediğiniz saatte ayrıca de öbür durumlar aşağıda kapatabilmenizi karşılayan gelişmiş ve bedava bir bilgisayar kapatma programı. Özellikle gece yapılacak işler için bilgisayarlarını açık bırakan kullanıcıların fazla işine yarayacak olan başvuru formu dilediğiniz saatte bilgisayarınızın kapanmasını sağlıyor.

Geceleri oyun, film veya büyük boyutlu dosyalarınız indikten daha sonra PC’nizin kapanmasını istiyorsanız bu programın tam size göre olduğunu söyleyebilirim. Çünkü dosya indirme bittiğinde, dosya yükleme bittiğinde, işlemci boşta kaldığında veya diske yazma sonradan erdiğinde gibi durumların tümünde bilgisayarınızı otomatik olarak kapanabiliyor. Daha da hoş olarak tüm bu koşulların oranlarını bile belirleyebiliyorsunuz. Yani indirme hızınızın kayıtlı bir sınırın altına inmesi halinde bile bilgisayarınız otomatik olarak kapanabiliyor. Bu fonskiyonlar yerine kolay olarak zaman ayarlayarak geri sayım sona erdiğinde de bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

Malum ülkemizde elektrik fiyatları uçuşta. Geceleri bilgisayarı boşu boşuna açık ele vermek elektrik faturanızda karşınıza çıkıyor. bu nedenle bu cins bir program ile boşuna para ödemenizin önüne geçebilirsiniz. Otomatik bilgisayar kapatma programı olarak kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir her birine olduğunu söyleyebilirim. Program geliştiricilerine bağış yaptığınız taktirde ise uzaktan kapama özelliğine de sahip oluyorsunuz.

, Shutdown PC 2.5.4 apk indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir