Sınıf Kütüphane

Kol Kütüphane uygulaması zorunlu düzenlemeler ve yenilikler gerçekleştirildikten sonuç yüksekokul kütüphaneleri dolayı kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Kol Kütüphane uygulamasını öncelikle kullanacak kullanıcılar uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonrası Kullanıcı adı: admin, Şifre’nin hem 1 olduğunu unutmamalıdırlar. Uygulamaya içeriye akma yaptıktan sonra profilinizi düzenleyebilir değişik kullanıcılara yetkiler verebilirsiniz. Kullanımı çok akan kimi arayüz ve mönü çubuğu kullanıcılarına toplantı kolaylığı sağlamaktadır. Uygulamaya eklenen papaz adayı kimi atfetme sayesinde http://e-akademi.meb.gov.tr adresine defter girişlerinizi düşünmeden gerçekleştirebilir keza senaryo adlarını kopyalayarak e-yüksekokul sistemine tecrübe biraz şekilde yapıştırabilirsiniz. Burada senaryo türü ve içoğlanı sayısı ukalâca gçrebileceğiniz niteliklerdir. Uygulamanın istatistik bölümünde eklenen kitaplar geçmiş sırasına dolayı ekleneceketir oysa siz dilerseniz kompartıman başlığına tıklayarak farklı işleme yöntemini kullanabilirsiniz. Uygulamanın kullanımını kolaylaştıran kısayollar tayin edebilir, listelerinizi çıktısını alabilirsiniz. Yapım papaz adayı kitap ve kitaplara ait detayları girebilme, silebilme ve anlaşma imkanı sunarken keza arşive referans, her öğrencinin okuduğu liste ve kitaplarla izafi ünvan, türü ve sayısı benzer bilgileri önemsemeden kütüphaneye yeni gelen kitap, dönüş sürelerini görebilme falan kolaylıklar sağlamaktadır.

Çıktı alabilme özelliği doğru liste rövanş edenlerin, geciktirenlerin etraflı listesine çıkış gücü alarak ulaşabilirsiniz. Kol Kütüphane uygulamasını kullanmaya başladığınızda plan başlığında çalım adını görebilir ve kullanıcılarına sağladığı özellikler ile etkileyici amma Sınıf Kütüphane uygulamasına kavuşabilirsiniz.

Kol Kütüphane isimli programın kurulum dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız için minnettarlık ederiz.
Kol Kitaplık indir

, Kol Çalışma Odası cephile.com olarak sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*