Ski Safari: Adventure Time v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Ski Safari: Adventure Time v1.5.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum klasik Cartoon Network oyunlarından birisidir, Geçenlerde normal sürümünü sizlerle paylaşmıştım bugünde Adventure Time karakterlerinin bulunduğu versiyonu sizlere sunmak istiyorum… Ski Safari: Adventure Time içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri satın alabilir tüm ögeleri kullanabilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz Adventure Time karakteri ile engelli yollarda ilerleyerek en uzak mesafeyi gitmektir. Peşinizden gelen devasa çığa yakalanırsanız sizin sonunuz olur… Finn, Jake, Marceline ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ski Safari: Adventure Time Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir 2.12TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Ski Safari: Adventure Time v1.5.2 MOD APK İNDİR – 10MB

Ski Safari: Adventure Time v1.5.2 SD DATA İNDİR – 53MB

Kurulumu

Ski Safari: Adventure Time v1.5.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.turner.atskisafari” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Ski Safari: Adventure Time v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ski Safari: Adventure Time v1.5.2 para hile apk : oyuna giriş yapın ve ilk bölümün ardından paranıza bakmanız yeterlidir.

Ski Safari: Adventure Time v1.5.2 elmas hile apk : oyuna giriş yapın ve ilk bölümün ardından elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*