Sniper 3D Assassin 1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

sniper-3d-assassin-1-1-mod-apk-para-hileli

Sniper 3D Assassin 1.1 MOD APK, siteden aldığım keskin nişancılık oyunu isteklerine istinaden sunma gereksinimi duyduğum yapımcılığını Fun Games For Free stüdyosunun üstlendiği aldığınız görevler doğrultusunda silahınızı kullandığınız mükemmel bir oyundur. Yaşanan maddi sorunlardan dolayı mod yani sınırsız para ve taş hileli olarak sunmak istiyorum. Standart bir keskin nişancı oyunundan ne beklentileriniz varsa fazlasıyla karşılayabilecek seviyededir. Oyun evreni genel olarak Deer Hunter 14 oyununa benziyor diyebilirim gerek menüler gerekse de silah alma kısmı neredeyse aynı tutulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir eminim ki kısa süre içerisinde android platformunda adından söz ettiren yapımlar arasına girecektir. Oyun içi kontroller dokunma ve sensör olarak sağlanıyor. Diğer hedef alma oyunlarından ayıran en önemli farklılık düşmanı hedef alırken silahı sensörleriniz ile kontrol etmenizdir açıkçası gerçekçi bir hissiyat veriyor. Geliştirilebilir onlarca silah sizi bekliyor… Sniper 3D Assassin Play Store’da 14.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Sniper 3D Assassin 1.1 MOD APK İNDİR – 12MB

Sniper 3D Assassin 1.1 SD DATA İNDİR – 12MB

Kurulumu

Sniper 3D Assassin 1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.fungames.sniper3d” ve android/obb klasörüne atalım (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Sniper 3D Assassin 1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sniper 3D Assassin para hilesi : oyuna giriş yapıp ilk bölümü bitirdikten sonra para ve taş miktarına bakmanız yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*