Sniper Ghost Warrior v1.1.3 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Sniper Ghost Warrior v1.1.3 MERMİ HİLELİ APK, keskin nişancılık, aksiyon ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CI GAMES SA firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Sniper Ghost Warrior içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, görevleri kolayca tamamlayabilir, hedeflerinizi etkisiz hale getirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz farklı modellerde silahlar, zorlu hedefler, detaylı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Sniper Ghost Warrior v1.1.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sniper Ghost Warrior Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Sniper Ghost Warrior v1.1.3 MOD APK İNDİR – 31MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Sniper Ghost Warrior v1.1.3 SD DATA İNDİR – 291MB

Kurulumu

Sniper Ghost Warrior v1.1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.cigames.sgwm” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Sniper Ghost Warrior v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sniper Ghost Warrior 1.1.3 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*