Standoff Multiplayer v1.21.0 MOD APK – MERMİ / PARA HİLELİ

Standoff Multiplayer v1.21.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve FPS tarzını seven hocalarımın yakından takip ettiği bir oyun olan yapımcılığını AxleBolt firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde karşınıza çıkan tüm düşmanları etkisiz hale getirmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Standoff Multiplayer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar kasa açabilir, savaş alanında rakiplerinizi kolayca öldürebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen maçlar, tehlikeli silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Standoff Multiplayer v1.21.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Standoff Multiplayer Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Standoff Multiplayer MOD APK

KURULUMU

Standoff Multiplayer v1.21.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.alanapps.standoff” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Standoff Multiplayer v1.21.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Standoff Multiplayer 1.21.0 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

Standoff Multiplayer 1.21.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar kasa alabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*