Star Away Idle Live Stream Story v1.0.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Star Away Idle Live Stream Story v1.0.16 PARA HİLELİ APK, şöhret olma tarzını ve idle oyunlarını seven hocalarımın denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Futureplay stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz oyun içinde ünlü olmaya çalışmak, takipçi sayınızı artırmak ve para kazanmaktır. Star Away Idle Live Stream Story içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları satın alıp, ünlü biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca eşya, bitmek bilmeyen görevler, rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Star Away Idle Live Stream Story v1.0.16 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Star Away Idle Live Stream Story Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Star Away Idle Live Stream Story v1.0.16 MOD APK İNDİR – 37MB

Kurulumu

Star Away Idle Live Stream Story v1.0.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Star Away Idle Live Stream Story 1.0.16 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Star Away Idle Live Stream Story 1.0.16 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*