Star Warfare2:Payback 1.24.00 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciFreyr Games
Sürüm:1.24.00
Kategori:Hileli Oyunlar / Aksiyon Oyunları
Boyut:20.8 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBStar Warfare2:Payback, bir uzay üssünde yaratıklarla savaşacağınız macera aksiyon oyunudur. Dünyadaki varolan enerjinin devam edebilmesi için insanlığın size ihtiyaç duyduğu bir göreve katılıyorsunuz. Freyr Games tarafından geliştirilen Star Warfare2:Payback bir bilgisayar oyununu aratmayacak kadar kaliteli grafiklere sahip, hatta bu yüzden eğer performansı düşük bir cihaza sahipseniz küçük takılma problemleri yaşayabilirsiniz. Oyunun her bölümünde size farklı bir görev veriliyor, örneğin uzaylı yaratıklara karşı 2 dakika boyunca hayatta kalmanız isteniyor ve bunu başarmaya çalışıyorsunuz.

Yani Star Warfare2:Payback tamamen alandaki tüm düşmanları öldürmek konseptinde bir oyun değil. Tamamen görev odaklı tasarlandığı için tüm yaratıkları öldürmek zorunda değilsiniz, size verilen göreve göre elinizden geleni yapmalısınız. Çok sayıda silah ve farklı ekipmanlar bulunuyor, bunların tamamını benim verdiğim para hileli mod sayesinde alabiliyorsunuz fakat oyun başlangıcında en güçlü silahı almanız mümkün olmuyor çünkü paranız yeterli olsa bile güçlü silahları almak için görevleri tamamlama zorunluluğunuz bulunuyor. Çok keyif alacağınızı düşündüğüm bu oyunu mutlaka indirmelisiniz!Star Warfare2:Payback 1.24.00 Para Hileli Mod Apk indir
Star Warfare2:Payback 1.24.00 Para Hileli Mod Apk indir
Star Warfare2:Payback 1.24.00 Para Hileli Mod Apk indir
Star Warfare2:Payback 1.24.00 Para Hileli Mod Apk indir
Star Warfare2:Payback 1.24.00 Hileli Mod Apk indir – (20.8 MB)
Star Warfare2:Payback 1.24.00 OBB indir – (312.2 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Star Warfare2:Payback 1.24.00 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.ifreyr.sw2 klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*