Survival Craft Online v1.5.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Survival Craft Online v1.5.3 MEGA HİLELİ APK, macera ve hayatta kalma tarzındaki oyunları seviyorsanız yapımcılığını Gameline stüdyosunun üstlendiği Android platformuna çıktığı günden bu yana liste başlarından dolanan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz oyun evreninde hayatta kalmaya çalışmak veya arena içinde rakipleriniz ile savaşmaktır. Survival Craft Online içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm ekipmanları 0 gereksinimle oluşturmanızı sağlayacak şekilde sunuyorum bu sayede daha oyunun başındayken en kaliteli eşyalara sahip olabilirsiniz… Bitmek bilmeyen bir macera, zorlu rakipler, devasa oyun evreni ve dahası sizleri bekliyor. Survival Craft Online v1.5.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Survival Craft Online Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Survival Craft Online v1.5.3 MOD APK İNDİR – 60MB

KURULUMU

Survival Craft Online v1.5.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Survival Craft Online 1.5.3 ekipman hile apk : oyun içindeki tüm ekipmanları kolayca craft edebilir yani oluşturabilirsiniz hiç bir şekilde odun, taş veya demir talep etmez.

Survival Craft Online 1.5.3 silah hile apk : oyun içinde ancak arenada yapacağınız savaşlardan sonra seviye atlayıp daha güçlü silahları kullanabilirsiniz silah satış kısmındaki ögelerin fiyatları da “0” sıfırdır seviyenizin yettiği tüm ekipmanları satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*