TAP TAP DRILL 1.020 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

Geliştirici2CM LABS
Sürüm:1.020
Kategori:Hileli Oyunlar / Beceri Oyunları
Boyut:31.5 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBTAP TAP DRILL, objelere vidalama yapacağımız eğlenceli bir oyundur. Evet yegenlerim yine son derece farklı bir oyunla karşınızdayım. Sizi hem sinir edecek hem de çok eğlendirecek olan bu oyunu kesinlikle denemenizi öneriyorum yegenlerim. Oyun sonsuza kadar devam edecek şekile yapılmış ancak aşamalar halinde ilerliyorsunuz. Her aşamada size bir obje veriliyor ve bu objenin üzerinde vidalar bulunuyor. İlk vidadan başlayarak son vidaya kadar hepsini objeye yerleştirmeniz gerekiyor. Ancak bunu bir sınır ölçüsünde yapıyorsunuz, yani vidanın tamamının objeye girmiş olması gerekiyor.

Ekrana basılı tuttuğunuz anda sırada hangi vida varsa o objeye doğru girmeye başlıyor ve parmağınızı ekrandan çektiğinizde vidalama duruyor. Eğer fazla vidalama yaparsanız objede kırılma meydana geliyor ve bu nedenle oyunu kaybediyorsunuz. Eğer vidayı yeteri kadar objenin içine sokmayı başaramazsanız da yine kaybetmiş sayılıyorsunuz. Bu nedenle çok dikkatli ve hassas bir şekilde davranmalısınız yegenlerim. Hemen TAP TAP DRILL oyununu indirin ve oynamaya başlayın!TAP TAP DRILL 1.020 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
TAP TAP DRILL 1.020 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
TAP TAP DRILL 1.020 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
TAP TAP DRILL 1.020 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
TAP TAP DRILL 1.020 Orjinal Apk indir – (31.1 MB)
TAP TAP DRILL 1.020 Hileli Mod Apk indir – (31.5 MB)
TAP TAP DRILL 1.020 DATA indir – (248 KB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Kilitler açık hileli modda oynamak için önce TAP TAP DRILL 1.020 DATA dosyasını indirerek içinden çıkan com.twocm.taptapdrill klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/data/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*