Turbo Cleaner İndir

Temel Özellikler Turbo Temizleyici

★ Gereksiz Dosyaları Temizler

Uygulama disk alanı kullanımı durumunu analiz eder ve gereksiz dosyaları ve önbelleği kaldırır. Turbo Temizleyici başarıyla tespit ve uygulamalar binlerce analiz, bu nedenle güvenli, doğru temizlik gereksiz dosyaları ve önbellek bir sağlayabilir.

★ arka uç uygulamaları optimizasyonu
temiz arka plan uygulamaları Turbo Cleaner ile daha fazla bellek (RAM) vysvobozhadet ve böylece akıllı telefonunuzun performansını artırır. Başka bir deyişle Turbo Temizleyici RAM bir durak indirilen uygulamalar pil tüketimi akıllı telefon daha hızlı ve ekonomik hale getirmek için yapar. etkili, çabuk temizlik sağlar, özel motor temizleyiciler olarak tasarlanmış.

★ sıcaklık azaltılması
Turbo Cleaner ayrıca bulur ve daha sonra büyük ölçüde böylece akıllı telefon ömrünü uzatır Android cihazlar soğutma, işlemci kullanımı uygulaması, temizler.

Turbo Cleaner akıllı değil, sadece daha hızlı değil, aynı zamanda daha “sağlıklı” yapar. Uygulamanın her zaman tetikte görevini yerine getirmek için en iyi yol olacaktır, maksimum sahibini hizmet.

Koşullar:

Motive trafik yasaktır.

Tüm kendi reklam öğeleri veya değiştirilmiş öğelerinin reklamveren yöneticisi veya teknik destek için posta göndermek için. konu satırına giriş adı ve offera gösterir.

Örnek: ” için user3566 tarafından yaratıcılık  [iOS olmayan incent, RU + CIS] kelimenin sesi “.

Seviye% 30 ertesi gün geri dönmek.

Eğer dönüş altında – ödeme olmadan.

dolandırıcılık tespit edilirse – tam sapma.

Yeni bir ortaklık programı Turbocleaner [Android, sigara incent, Birçok ülke] katılın! 

Turbo Temizleyici, güvenilir bir bellek ve hız yükseltici, Android iyileştirici ve pil tasarrufu, cep telefonu artırmak ve pil ömrünü uzatmak, size temiz önemsiz dosya yardımcı olur.
Sadece 3 MB Turbo Temizleyici Android için küçük ama etkili güçlendirici ve temiz app. Sezgisel bir arayüz ile, bu önemsiz dosya, önbellek, reklamlar, gereksiz arka plan uygulamaları temizlemek ve daha hızlı telefonunuzu yapmak için mobil bellek artırabilir. Yavaş işlemci ve düşük bellek ile bile Android telefonlar temiz ve boost sonra daha iyi bir performans olabilir.

Ne Turbocleaner kullanıcılar için ilginç [Android, sigara incent, Birçok ülke]:

★  Telefon Boost
telefon artışı ile, gereksiz arka plan uygulamaları temiz olacak bu ücretsiz Android belleği (RAM) güçlendirici daha fazla boş bellek temizlemek ve daha hızlı telefonunuzu yapmak. Tek kademe artırmak Android cihazınızı optimize etmek ve ev ekranda% 50 oranında daha hızlı yapmak. Peki bu hafıza güçlendirici özel kılan otomatik yeniden başlatma gelen uygulamaları önlemek Dayanıklı boost etkisi vardır.
★  Önemsiz Dosya ve Önbellek temizleyin
Bu önbellek ve önemsiz dosya temizleyici akıllıca ve doğru bir uygulama binlerce analiz etti ve önemsiz dosya nasıl oluşturulur. Bu nedenle depolama alanı geri kazanmak için önemsiz dosya ve diğer kalıntı dosya temizleyebilirsiniz.
★  Akü Koruyucu
Bu önemsiz dosya temizleyici gerçek zamanlı bellek ve pil monitör sağlar. Telefon artırmak pil gücünden tasarruf etmek ve pil ömrünü uzatmak için gereksiz arka plan uygulamaları zorla kapatın.
★  Telefon Serin Aşağı
Algılama ve aşırı ısınmaya neden temiz uygulamalar. Telefon artırmak ve temiz olarak, bu telefon güçlendirici saniye içinde mobil soğumasını.
Önemli not uygulamayı hemen silmeyiniz bazı hileler server yogunlugundan dolayı çalışmayabilir diğer günde deneyiniz…

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*