Video Rotator and Flipper 1.0 indir

Ters çekilmiş videoları çarçabuk düzeltin.

Video Rotator and Flipper, adından da tahmin edeceğiniz üzere cep telefonunuzla, kameranızla yada öteki cihazlarınızla çektiğiniz dilediğiniz yönde çıkmayan videoları düzeltmek için kullanabileceğiniz bir program.

Windows işletim sistemli bilgisayarınıza (Windows XP ’den 10 ’a tüm bilgisayarları destekliyor) ücretsiz indirip kullanabileceğiniz minik boyutlu video döndürme ve çevirme programı arıyorsanız Video Rotator and Flipper ’ı nasihat ederim. Çok kullanılan video formatlarını destekleyen programla ters çıktığını düşündüğünüz videolarınızı tek tıkla düzeltebiliyorsunuz.
Videoları 90 derece sağa ve sola döndürme, 180 derece döndürme ve dikey – yatay şekilde çevirme alternatifleri sunan programın dahili video oynatıcısı da bulunuyor ve videonun özgün, düzeltilmiş halini taraf yana görebiliyorsunuz.

Cep telefonunda düzgün çektiğimizi sanıp bilgisayarımıza attığımızda sürprizle karşılaştığımız videoları hızlıca düzeltmek adına kullanabileceğiniz programa mp4, wmv, flv, avi, mpeg, mov, mkv, 3gp, swf ve vob formatındaki videoları aktarabiliyorsunuz.

, Video Rotator and Flipper 1.0 indir cephile.com şekilde sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*