Wondershare MirrorGo 1.9.06 indir

Wondershare MirrorGo ile Android oyunlarını bilgisayarda oynayabilirsiniz

Wondershare MirrorGo kullanıcılara Android oyunlarını bilgisayarda oynama ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma konularında yardımcı olan bir ekran yansıtma programı olarak tanımlanabilir.

Normalde Android cihazımızdaki görüntüyü bilgisayarımıza alıntı yapmak için WiFi üstünden yayın yapma bu gibi seçenekleri kullanabiliyoruz; fakat bu tercihler klavye ve sıçan kullanarak Android cihazımızı yönetmemize imkan tanımıyor. böylece oyun oynamak için bu nesil yollar yerine farklı bir metod kullanmamız gerekiyor.

Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarımızda çalıştırmak ve klavye ve sıçan kullanarak oynamak – kullanması için iki değişik seçeneğe sahibiz. Bu yöntemlerden ilki emülatörler. Android emülatörleri sistem kaynaklarınızı mühim bir şekilde harcayarak bilgisayarınızda sanal bir Android işletim sistemi çalıştırıyor; şayet bilgisayarınız eskiyse ve ya teçhizat şekilde kuvvetli değilse bu yöntem problemler yaratabiliyor. Başka metod ise Android cihazınızın ekranındaki görüntüyü bilgisayarınıza yansıtmak. Bu metod nispeten daha az sistem kaynağına gereksinim duyuyor ve daha üretken bir biçimde çalışabiliyor. İşte Wondershare MirrorGo bu yöntemle Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarıyor ve klavye ve sıçan komutlarınızı Android cihazınıza aktarıyor.

Wondershare MirrorGo ile Android oyunlarını bilgisayarınızda oynamanın yanısıra bilgisayarınız üzerinden Android uygulamalarını kullanarak mesajlaşabiliyor, bilgisayarınız ile Android cihazınız içinde dosya transferi yapabiliyorsunuz.

Wondershare MirrorGo ile Android cihazınızı kablo ile bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve bu biçimde cihazları eşleştiriyorsunuz. Bu eşleştirmeyi edebilmek için Android cihazınızda USB kusur ayıklama modunu aktifleştirmiş olmanız gerekiyor. Bu modu nasıl aktifleştirebileceğinizi bu yazımızda anlatmıştık:

Android Ekran Videosu Çekme Nasıl Yapılmaktadır? (Rootsuz)

, Wondershare MirrorGo 1.9.06 indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*