Wondershare SafeEraser 1.6.38 indir

Wondershare SafeEraser ile satacağınız veya kullanmayacağınız mobil cihazlardaki verileri kalıcı şekilde silebilirsiniz

Wondershare SafeEraser kullanıcılara mobil cihazlarında daimi dosya silme konusu için yardımcı olan bir dosya temizleme programı şekilde tanımlanabilir.

Tercih Ettiğimiz Android ya da iOS telefonları yada tabletleri bir süre kullandıktan sonradan satmaya, birine hediye etmeye ya da bir kenara kaldırmaya karar verebiliyoruz. Ama bu işleri yapmadan önce kişisel data güvenliğimiz için içindeki dosyaları silmemiz gerekiyor. Bu dosyaları alışılagelmiş yollarla sildiğimizde dosyalar gözümüzden kaybolsa da değişik dosya kurtarma araçları kullanılarak arka getirilebiliyorlar. bu nedenle Android yada iOS cihazımızdan önceden sildiğimiz dosyaların kalıcı olarak silinip silinmediğini denetlememiz gerekiyor. İşte Wondershare SafeEraser bize bu kontrolü yapma ve Android temizleme ve iOS arıtma işlerini gerçekleştirme imkanı veriyor.

Wondershare SafeEraser iOS 6.1.1 işletim sistemi ve üst versiyonları ile Android 2.1 işletim sistemi ve üstteki versiyonlarını destekliyor. Bu işletim sistemlerine sahip cihazlarınızı bilgisayarınıza bağladığınızda Wondershare SafeEraser aracılığıyla bu cihazlardan silinmiş dosyaları tarayabiliyorsunuz. Bu sayede dosya kurtarma yazılımlarıyla geri dönüştürülebilecek dosyaları bulabiliyorsunuz ve daimi şekilde silebiliyorsunuz. Mesajlar, rehber, arama geçmişi, takvim ve hatırlatıcılar, notlar, yer imleri, resim ve videolar Wondershare SafeEraser ile daimi şekilde silebileceğiniz veriler içinde.

, Wondershare SafeEraser 1.6.38 indir cephile.com şekilde sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*