Wondershare TunesGo Retro 1.3.23 indir

Wondershare TunesGo Retro yardımı ile iOS cihazınızdaki dosyaları bilgisayarınıza aktarabilir ve yedekleyebilirsiniz

Wondershare TunesGo Retro, iOS cihazınızda bulunan resim, video ve şarkı benzeri dosyaları rahatça bilgisayarınıza aktarabilmeniz için size yardımcı olan bir ios dosya transferi ve yedekleme programı.

Eğer bir iPhone, iPad yahut iPod kullanıcısıysanız mobil cihazınızda depoladığınız dosyalar bir zaman sonradan çoğalarak büyük yer kaplayabiliyor. iOS cihazların hafıza kartı desteği olmamasından ötürü bu cihazlarda abes depolama alanına sahip olmak büyük önem taşıyor. Bir süre daha sonra iOS cihazınızın kullanılamaz hale gelmemesi için de dosyalarınızı ahenkli şekilde yedeklemeniz gerekiyor. Bu sayede yeni fotoğraflar, videolar ve şarkılar için yer açabiliyorsunuz. İşte Wondershare TunesGo Retro size bu konuda destekçi olmaktadır.

Wondershare TunesGo Retro kullanarak iOS cihazınızda sakladığınız müzikleri, fotoğrafları, çalma listelerini, filmleri, videoları bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Wondershare TunesGo Retro bununla beraber bir iOS kılavuz yedekleme ve mesaj yedekleme aracı olarak da kullanılabilmekte.

Wondershare TunesGo Retro’nun bir diğer kullanım kolaylığına sahip niteliği de iOS işletim sistemiyle ahenkli olmayan dosya formatlarını dönüştürerek iOS cihazınız ile uyumlu hale getirebilmesi.

, Wondershare TunesGo Retro 1.3.23 indir cephile.com şekilde sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*