Wondershare Veri Recovery 5.4.2 indir

Wondershare Data Recovery yardımı ile kayıp ve silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

Wondershare Bilgi Recovery silinen dosyaları geri getirme meselesinde kullanıcılara çözüm sunan bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken sonradan gereklilik duyabileceğimiz bir dosyayı ara sıra kazara silebiliyoruz. Bunun beraberinde data transferleri sırasında oluşan problemler yahut disk arızaları, elektrik kesilmesi bunun gibi nedenlerden ötürü dosya kopyalama işlemlerinde bilgi kayıpları yaşanabilmektedir. Bu tip pozisyonlarda bizim için ciddi olan dosyaları kurtarabilmek için hususi bir program kullanmamız gerekmektedir. Bu amaçla kullanabileceğiniz Wondershare Bilgi Recovery sunduğu özelliklerle dosya kurtarma işlemini pratik bir duruma getirmektedir.

Değişik ihtiyaçlara yönelik farklı veri kurtarma alternatifleri sunan Wondershare Veri Recovery geri deönüşüm kutusundan sildiğiniz dosyaları arka getirebilmenin birlikte data transferleri sırasında kaybolan dosyaları, yitik değişmez disk bölümlerini de kurtarabiliyor. Hatta hasarlı dosya sistemlerinden de dosya kurtarmayı mümkün kılan programın en kullanışlı yönü ise evvelden yapılan yitik dosya arama işlemlerine sonradan devam edebilmenize olanak tanımasıdır. Bu sayede zamanınız bulunmadığı pozisyonlarda önceden yaptığınız aramalara devam edebilmeniz mümkün olmakta.

Wondershare Bilgi Recovery bazı dosya forrmatları için kurtarma öncesi önizlemeler sunmakta, bu sayede kurtarılacak dosyaları belirlemenize olanak sağlamakta. Ayrıca arama sonuçları için önceden filtreleme yapabilmek de olası.

, Wondershare Bilgi Recovery 5.4.2 indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*